Idejas aizraujošam ceļojumam apkārt Latvijai

Idejas aizraujošam ceļojumam apkārt Latvijai

Dabas mīļotāji, gurmāni, mākslas pazinēji, luksusa ērtību eksperti, un aktīvās atpūtas entuziasti – Latvijā ir neskaitāmi galamērķi, kas nodrošinās aizraujošu atpūtu ikvienam.

Kuras idejas Tu izvēlēsies? 

Pastaigu un dabas mīļotājiem 

Tērvetes dabas parks ir viens no iecienītākajiem galamērķiem, jo tas apvieno īstu pasaku mežu un garas pastaigas. 1366 ha lielā teritorija ietver dažādus apskates objektus – Tērvetes upes senleju, Klosterkalnu, Tērvetes pilskalnu, un citas vietas. Galamērķis ir īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem! 

Lielais Ķemeru tīrelis 

Iespējams, ka Tu jau esi dzirdējis par Lielo Ķemeru tīreli, bet, vai Tu esi to apmeklējis? Sagatavo pikniku un izbaudi neaizmirstamu pastaigu, aplūkojot Latvijas dabu. Mēs noteikti iesakām purvu apmeklēt saullēktā vai saulrietā. Lieliska Lielā Ķemeru tīreļa alternatīva ir Cenas tīrelis, kurā vari izbaudīt arī supošanu (SUP), taču atceries – visdrošāk ir izmantot ekspertu piedāvātos pakalpojumus, piemēram, Supadventures.me. 

Latvijas mūsdienu virtuve 

Ja Tevi aizrauj gastronomijas piedzīvojumi un neordināri pagatavoti Latvijas produkti, neaizmirstamu garšas piedzīvojumu sagādās Pavāru māja Līgatnē. Latvijā pazīstami pavāri pielāgo garšas aktuālajai sezonai, piešķirot tām iedvesmojošus stāstus. Vai Tu kādreiz esi nogaršojis savvaļas burkānu, melno ķiploku, un vēl citus tikai Latvijas dabai raksturīgus produktus? Veic rezervāciju un iepazīsti! 

Aktīvā atpūta 

Kā izbaudīt maģiskos Gaujas krastus? Izvēlies laivu braucienu un pārbaudi savu izturību, un airēšanas prasmes. Papildu tam, Tu varēsi apskatīt Latvijas dabu no pavisam cita skatu punkta un uzņemt visskaistākās bildes savam Instagram profilam. 

Māksla 

Vai vēlējies apmeklēt Daugavpili? Izbaudi mākslas pēcpusdienu Marka Rotko mākslas centrā, kas izrāda ne tikai mākslinieka darbus, bet arī citus mūsdienu autorus. Laikmetīgās mākslas centrs ir papildināts ar interaktīviem objektiem, aizraujot arī mazākos ceļotājus. 

Luksusa atpūta 

Ja vēlies pieredzēt neaizmirstamas SPA sajūtas, tad dodies uz Silene Resort & SPA Latgalē, kas pārsteigs ar skaistiem apartamentiem un pārdomātām procedūrām. Ja Tev tuvāki ir tradicionāli rituāli apvienojumā ar nakšņošanu estētiskā vidē, izbaudi pirts maģiju Ziedlejās netālu no Siguldas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *