10 labākās viesnīcas Latvijā

10 labākās viesnīcas Latvijā

Kvalitatīva un pārdomāta viesnīca ir būtisks aspekts, lai Tavs ceļojums būtu izdevies. Kuru viesnīcu izvēlētos Tu? 

Grand Hotel Kempinski Riga 

Viesnīca Grand Hotel Kempinski Riga atrodas Rīgas centrā ar nepārspējamu skatu uz operu. Pieczvaigžņu serviss ir papildināts ar mūsdienīgu un garšīgu restorāna piedāvājumu, un izcilu SPA. 

Grand Poet Hotel and SPA by Semarah 

Lielisks dizains, serviss, gardas brokastis un ērts SPA – viesnīca pārsteidz ar īpaši pārdomātu pieredzi. Izvēlies numuriņu ar skatu uz parku un izbaudi rīta maģiju ar krūzīti izcilas kafijas. 

Promenade Hotel Liepāja 

Ja Tu vēlies apmeklēt vēju pilsētu, izvēlies Promenade Hotel. Viesi visaugstāk novērtē iespēju gardi paēst, izbaudot romantisko skatu uz naksnīgo ostu. 

Liepupes muiža 

Liepupes muiža apbur ar savu lauku šarmu, kas apvienota ar luksusa ērtībām. Lieliski pieskaņotais dizains ļaus Tev sajusties kā īstā franču filmā, atgūstot spēkus un enerģiju. 

Dome Hotel 

Pieczvaigžņu viesnīca atrodas Vecrīgā, paverot skatu uz dakstiņu jumtiem. Ja Tu vēlies izbaudīt vēsturisko Rīgas centru, gardākos zivju ēdienus un neatkārtojamu arhitektūru, rezervē numuriņu jau tagad. 

A22 Hotel 

A22 Hotel ir jauna viesnīca, kas jau ir izpelnījusies augstu atzinību šarmanā dizaina, ērtību, ēdiena un servisa dēļ. Eksperti atzīst, ka šāds dizaina koncepts Latvijā līdz šim nebija redzēts.

Hotel Jūrmala SPA 

Jūrmala ir izslavēta kūrortpilsēta – pludmales, kultūras pasākumi, aktīvā atpūta. Esot Jūrmalā, izbaudi Hotel Jūrmala SPA brīvdienu noskaņojumam un veselīgām SPA procedūrām. 

Art Hotel Roma Liepāja 

Nelielā dizaina viesnīca pārsteidz ar arhitektūru, romantisko pagalmu un interjeru. Izbaudi mierpilnu atpūtu, pārdomātus risinājumus un izcilu maiznīcu. 

Zeit Līgatnē 

Viesnīcā ir 9 numuriņi un katram no tiem ir piešķirti īpaši elementi. Viesnīca ir piemērota ģimenēm, jo tajā ir dažādas spēļu istabas, turklāt – bieži ir iespējams izbaudīt koncertus. 

Noliktava No5 

Kuldīgā Izcilas brokastis Itālijas noskaņās, skaisti numuriņi, un Kuldīgas šarms ir lieliska izvēle nedēļas nogales atpūtai. Viesi tiek apburti ar interjerā izmantotajiem veclaicīgajiem elementiem un koku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *