Radošās atpūtas pagalms "Tiltiņi"

aicina pie sevis - klusā Vidzemes augstienes stūrītī baudīt klusumu, dabu, pirts priekus vai iemēģināt roku kādā ko radošajām darbnīcām - sveču liešanā, ziepju vārīšanā vai uguns skulptūras veidošanā.
Sagaidot krēslu, pēc paša taisītās skulptūras atdzīvināšanas varēsi doties uz turpat mežā esošo nakts meža kino un, egļu ieskauts, noskatīties kādu līdzpaņemtu filmu.
Doties pie miera varēsi kādā no 6 guļvietām pirts otrajā stāvā vai turpat uzslietajās teltīs.
Mēs  palīdzēsim veidot svētkus Tev un Taviem dažiem vai daudziem draugiem. Veidosim ballīti tieši Tev pieskaņotās sajūtās.

Lielas un mazas grupas pieteikt pa tālruni +371 28330027 vai pa e-pastu marcis.feldbergs@gmail.com.
Aktuālākā informācija un bildes pieejamas mūsu Facebook lapā.

Mājīgā un dizainiskā pirts atpūtas telpa, kur pēc karsēšanās uz lāvas iespējams atvilkt elpu un jaukā kompānijā pavadīt vakaru!


Pirts mansards, kur iespēja pārnakšņot uz mīkstiem matračiem līdz sešiem pirtīgājējiem.Labierīcības, kas atgādina sarga būdiņu, bet iekštelpas ideja ņemta no Londonas Operas nama - brauc ciemos un uzzini, kas pie mums ir tā, kā glaunajā Operas namā :)


Kūpinātavā varam sagatavot garšīgu zivi ar svaigām dillītēm un ķiplociņu, kā arī vistas gaļas kūpinājumus dažādās marinādēs. Izdomā savu variantu un izmēģini!


Bērnu rotaļu laukumiņš mazajiem rāpot, kāpelēt un šūpoties gribētājiem!

Nakts kinoRadošās darbnīcasVeidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .